Ojciec Mateusz czyli chłopaki nie płacą.

Mateusz KijowskiMateusz Kijowski, twórca KOD-u, ma problem z płynnością finansową dotyczącą płacenia alimentów na swoje dzieci z pierwszego małżeństwa.

Nie to że on nie płaci w ogóle. On płaci tyle ile może (sic!).

Jak ustalił „Super Express”, jeszcze do niedawna Mateusz Kijowski (47 l.), lider Komitetu Obrony Demokracji, pracował w Polskim Związku Piłki Nożnej jako informatyk. Z naszych informacji wynika, że zarabiał ok. 7 tys. zł miesięcznie. Oznacza to, że mógł płacić alimenty na trójkę dzieci w wysokości ponad 2 tys. zł. A przez lata tego nie robił, dlatego uzbierała się już astronomiczna kwota, ponad 80 tys. zł.

 

W tym miesiącu (12/2015 przyp. Gimlet) zaległość Kijowskiego wyniosła 83,3 tys. zł, a razem z odsetkami i opłatami egzekucyjnymi lider KOD ma już do spłaty grubo ponad 100 tys. zł.

 

Nie wiem czy to męska solidarność czy też solidarność alimenciarska nakazuje Jackowi Żakowskiemu bronić Mateusza Kijowskiego:

Powiem jednak brutalnie: w Polsce od pokoleń mężczyźni zostawiają kobiety z dziećmi i idą na wojnę. Są takie sytuacje, jak Wałęsy…

Paulina Młynarska nie ma takich dylemantów.

Waszym psim obowiązkiem jest płacić na dzieci i dzielić opiekę nad nimi z kobietami, które je urodziły z waszej spermy. I nie ma tu żadnego znaczenia, czy jesteście z prawa, z lewa, piszecie wiersze, czy pasiecie świnie

Czyli, płać gnoju!

Podziel się!

Dodaj komentarz