A to feler westchnął Meller

marcin_prokopCzas jakiś temu pisałem o zdolnościach językowych Marcina Prokopa, który w kolejnym odcinku Mam talent chwalił się znajomością języka włoskiego.

Wygląda na to, że chyba nikt nie zwrócił uwagi na jego debilny żarcik, oprócz mnie rzecz jasna. Nic to, ale dla porządku należało odnotować ten wybryk.

Po co ja w ogóle poświęcam temu bubkowi kolejny wpis? Otóż jak każdy prowadzący stronę www, przeglądam, od czasu do czasu, z ciekawości różne statystyki mojej skromnej witryny. Jakież było moje zdziwienie, gdy zobaczyłem jedną wizytę, którą przekierował na mojego bloga dr Google po wpisaniu następującego zapytania “prokop felatio“.

W związku z tym, że jak napisałem wcześniej, nikt chyba tego nie zauważył oprócz mnie, na pierwszym miejscu, i na drugim również, wyników w guglu wyskakuje moja strona. Potem już tylko kursy seksu oralnego i inne badziewia. Powiem więcej. Sądząc po lokalizacji, z której wyszło to zapytanie, to znaczy Warszawa, myślę sobie, że to sam Marcin Prokop sprawdzał czy w sieci pojawił się jakiś odzew związany z jego buraczanym poczuciem humoru :)

Jest jeszcze jedna opcja. Osobą, która to wpisała był jego menago, a prywatnie brat.

Podziel się!

Dodaj komentarz